Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Wszyscy miłośnicy sportów ekstremalnych oraz ci, którzy marzą o poznaniu tajników jazdy na deskorolce i hulajnodze, mają powód do radości. W niedzielę, 30 lipca, odbędą się darmowe warsztaty na rzeszowskim skateparku.

Organizuje je szkółka sportów ekstremalnych Sk8 School. W niedzielę rzeszowski skatepark będzie miejscem, gdzie zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

– Warsztaty powinny być niezapomnianym doświadczeniem dla każdego uczestnika – zachęca Mirosław Tajchman ze szkółki Sk8 School. 

Udział w warsztatach jest darmowy. Każdy, kto czuje przyciąganie do deski lub hulajnogi, może wziąć udział w zajęciach. Co więcej, jeśli ktoś nie ma własnej deskorolki, szkółka Sk8 School bezpłatnie wypożyczy sprzęt w trakcie warsztatów.

Advertisement

– Kompletni początkujący, jak i zaawansowani skaterzy czy jeźdźcy na hulajnodze, znajdą coś dla siebie – twierdzi Mirosław Tajchman. I zapewnia, że każdy każdy uczestnik warsztatów otrzyma wsparcie i indywidualne wskazówki od instruktorów Sk8 School. 

Warsztaty rozpoczną się o godz. 17:00. Zapisy pod numerem telefonu: 507 151 623. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama