Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

W najbliższą niedzielę (5 grudnia) Rzeszów odwiedzi Święty Mikołaj. Na Rynku będzie rozdawać dzieciom prezenty.

Święty Mikołaj weźmie udział w kolorowej Mikołajkowej Paradzie, która zacznie się przy fontannie multimedialnej i przejdzie ulicami 3 Maja oraz Kościuszki na Rynek. Tam brodaty i jego pomocnicy będą rozdawać dzieciom prezenty.

– Każdy chętny maluch będzie mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, usiąść mu na kolanach i na ucho opowiedzieć o wszystkich swoich najskrytszych marzeniach – informuje Estrada Rzeszowska. 

Rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja, powinien przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, a w treści imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia do godz. 9:00. Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej 5 grudnia, w godzinach 9:00-12:00. Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu.

Uwaga! Liczba osób, które mogą wziąć udział w mikołajkowej akcji, jest ograniczona. – Warto nie zwlekać ze zgłoszeniem – radzi Estrada Rzeszowska. 

Program wizyty Świętego Mikołaja

– godz. 14:00 – parada postaci z bajek ze Św. Mikołajem (start przy fontannie multimedialnej), żywe maskotki i szczudlarze na Rynku,

– godz. 15:00 – wręczenie prezentów na Rynku.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama