Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Centrum Medyczne „Medyk” w najbliższy piątek i sobotę (6-7 sierpnia) przeprowadzi szczepienia przeciwko COVD-19 na Politechnice Rzeszowskiej i na rzeszowskim Rynku. Nie trzeba mieć skierowania.

W piątek szczepienia odbywać się będą od godz. 16:00 do 21:00, a w sobotę od 9:00 do 14:00, w sobotę także będzie się można zaszczepić przeciwko COVID-19 na rzeszowskim Rynku – od godz. 14:00 do 20:00.

– Szczepimy bezpłatnie i bez rejestracji. Szczepimy szczepionką jednodawkową Johnson&Johnson, dzięki czemu od razu otrzymasz certyfikat szczepienia. Nie musisz mieć skierowania, wystarczy dowód osobisty – zachęca rzeszowski „Medyk”.

Ogromnym atutem tej szczepionki jest jej jednodawkowość – pacjent po szczepieniu otrzymuje od razu zaświadczenie o zaszczepieniu z kodem QR i tym samym zamyka proces swojego szczepienia przeciwko COVID-19.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Medyk” szczepi każdego, kto pomyślnie przejdzie kwalifikację prowadzoną przez profesjonalnych pracowników medycznych. Pacjent jest objęty obserwacją po szczepieniu i w razie jakichkolwiek komplikacji zostanie natychmiast udzielona fachowa pomoc.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama