Zdjęcie: Materiały prasowe

W piątek (31 lipca) w rzeszowskim kinie sieci Multikino odbędą się pierwsze seanse filmowe. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe i seanse przedpremierowe.

– Do ponownego otwarcia naszych kin podeszliśmy ze spokojem i uruchamialiśmy je stopniowo. Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz widzów wdrożyliśmy rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu – tłumaczy Paweł Świst, prezes Multikina.

We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach są stacje do dezynfekcji rąk, a obsługę multipleksów wyposażono w przyłbice. Multikino ma specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

W toaletach znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto, w salach kinowych regularnie dezynfekowane są punkty częstego styku – klamki, podłokietniki i poręcze. Zgodnie z rządowymi wytycznymi, widzowie na terenie kina powinni mieć zasłonięte maseczką lub przyłbicą usta i nos.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13. roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Od 31 lipca w Multikinie w Rzeszowie będzie można zobaczyć premierowo thriller „Nieobliczalny” z Russellem Crowe w roli głównej. Ponadto 1 i 2 sierpnia odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje” z pięknymi krajobrazami Toskanii w tle, lokalnym winem, najlepszym risotto i włoskim słońcem, które zmienia wszystko.  

Multikino nie zapomniało o najmłodszych kinomanach. Na wielki ekran powrócą „Gru, Dru i Minionki”. W repertuarze znajdzie się również animacja „SCOOBY-DOO!” o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy. Od 7 sierpnia br. ponownie na ekranach Multikina rozpoczną się transmisje Ligi Mistrzów UEFA. 

Bilety na premierowe seanse od 31 lipca można kupować w kasach Multikina, a już dziś są dostępne na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama