Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Jarosław Kaczyński, prezes PiS, w piątek (4 czerwca) będzie w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie – dowiedział się nieoficjalnie Rzeszów News.

Wizyta Kaczyńskiego ma związek ze zbliżającymi się w Rzeszowie przedterminowymi wyborami na prezydenta miasta, które odbędą się 13 czerwca. – Wizyta prezesa jest wyłącznie dla naszych członków, bez udziału mediów – mówią nasze źródła w PiS.

Spotkanie działaczy PiS z Jarosławem Kaczyńskim zaplanowano na piątek, na godz. 17:00 w Filharmonii Podkarpackiej. Jednym z głównym tematów wizyty Kaczyńskiego będą wspomniane wybory prezydenckie w Rzeszowie. Ale nie tylko.

– 4 lipca odbędzie się ogólnopolski kongres PiS, na którym zostaną wybrane nowe władze partii. To będzie jeden z najważniejszych kongresów w historii naszego ugrupowania, a może najważniejszy – twierdzi nasz rozmówca z PiS. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dlaczego?

– Planowane są zmiany statutowe w partii. Jedna z nich, to powołanie w regionach osoby odpowiedzialnej za wybory w 2023 roku. Będzie ona odpowiadała wyłącznie przed prezesem, nie będzie „podwieszona” pod lokalnych posłów – dowiadujemy się w PiS.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama