Zdjęcie: KWP Rzeszów

Poniedziałkowa akcja poszukiwawcza 22-letniego mężczyzny, który w niedzielę utonął w Jeziorze Tarnobrzeskim, nie przyniosła rezultatu.

– We wtorek o godz. 12:00 akcja zostanie wznowiona. Będzie ona prowadzona z udziałem grupy nurków z Rzeszowa i Przemyśla. Plan zakłada, że akcja będzie trwała do późnych godzin wieczornych – mówi Beata Jędrzejewska-Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. 

Podczas poniedziałkowej akcji poszukiwawczej ratownicy nie trafili na żaden ślad. 22-letni mężczyzna, jak już informowaliśmy, utonął w Jeziorze Tarnobrzeskim w minioną niedzielę, podczas ratowania kolegi, także 22-latka, który wypadł z rowerka wodnego. Płynęła nim 5-osobowa grupa znajomych z powiatu kolbuszowskiego. 

Ratowanego 22-latka udało się wyciągnąć, ale jego znajomy w trakcie pomocy opadł z sił i zniknął pod wodą. Rowerkiem płynęło czterech mężczyzn w wieku 20-22 lat i 20-letnia kobieta. W pewnym momencie siedzący z tyłu 22-latek postanowił z kolegą zamienić się miejscami. Przechodząc na przód rowerka poślizgnął się i wpadł do wody.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na pomoc ruszyli koledzy, jeden z nich, wspomniany 22-latek, utonął. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama