Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Blisko 20 podmiotów, firm i formacji mundurowych weźmie udział w Akademickich Targach Pracy w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej – w poniedziałek, 24 kwietnia.

– To doskonała okazja dla naszych studentów na znalezienie nowej pracy, ale także dla pracodawców, którzy poszukują nowych pracowników dobrze przygotowanych do wykonywania swoich obowiązków – twierdzi Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

W czasie targów można m.in. spotkać się z przedstawicielami instytucji rynku pracy, poznać zasady wolontariatu w organizacjach pożytku publicznego i porozmawiać o specyfice prowadzenia firmy w różnych branżach.

Uczestnicy targów będą mogli również skorzystać z ofert instytucji otoczenia biznesu, a także wziąć udział w warsztatach związanych z rozwojem zawodowym.  

Targi odbędą się w poniedziałek, 24 kwietnia, w siedzibie WSPiA przy ulicy Cegielnianej 14, w godzinach 10:00-15:00. W tym roku na targach pojawią się pracodawcy i organizacje z różnych branż oraz organizacje studenckie.

Swoje stoiska przygotowują: Izba Przemysłowo-Handlowa, AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy, GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy, Phinance, ZETO Rzeszów, Ledolux Poland, AmeriPol, CentexTrans, Camp Leaders Poland, Związek Strzelecki „Strzelec” Józefa Piłsudskiego, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KARABELA”, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu, Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacyjności UEK i Klinika Przedsiębiorczości WSPiA. 

Stoiska wystawców będą w holu przy auli WSPiA oraz w patio uczelni. Udział w Akademickich Targach Pracy jest bezpłatny.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama