Zdjęcie: materiały prasowe

Sequel przeboju sprzed pięciu lat „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem kino Helios w Rzeszowie zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w poniedziałek (29 sierpnia) o godz. 18:00 na film „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”

Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów.

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią. Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” zobaczycie w poniedziałek (29 sierpnia) w rzeszowskim Heliosie przy al. Powstańców Warszawy. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama