Zdjęcie: materiały Coca-Coli

Pięciogodzinna wizyta świątecznej ciężarówki Coca-Coli. W poniedziałek, 12 grudnia, zaparkuje na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów wizytę kultowej ciężarówki amerykańskiego koncernu wygrał w głosowaniu internautów. Wystarczyło ponad 7000 głosów, by stolica Podkarpacia znalazła sią na świątecznej trasie ciężarówki Coca-Coli, która odwiedzi w tym roku 10 polskich miast.

W trasę ruszyła 1 grudnia, pierwszym miastem był Płock. W kolejnych dniach dojechała do Bydgoszczy, Gdańska i Rybnika. W niedzielę będzie w Kielcach, a na następny dzień, w poniedziałek (12 grudnia) ciężarówkę zobaczą mieszkańcy Rzeszowa. 

Ciężarówka Coca-Coli zaparkuje na Rynku o godz. 15:00 i będzie tam stała do 20:00. Wśród atrakcji będzie wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, pokój Św. Mikołaja, czyli instagramowa przestrzeń, w której można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na pamiątkę. 

Będą także minikonkursy z nagrodami czy fotobudka 360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion oraz świąteczna muzyka rozrywkowa wraz z opowiedzianymi o niej historiami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Czerwone ciężarówki Coca‑Cola stały się symbolem świąt tuż po pojawieniu się w telewizji w 1995 roku. Od tego czasu co roku oznajmiają rozpoczęcie przygotowań do gwiazdki. Jeszcze kilka lat temu te kultowe pojazdy można było zobaczyć tylko w telewizji. 

Ciężarówki Coca‑Cola stworzyła w 1995 roku agencja W.B. Doner na potrzeby kampanii reklamowej. Pojazdy zapierają dech w piersiach dzięki oświetleniu przygotowanemu przez słynną Industrial Light and Magic, która współtworzyła filmy z uniwersum Star Wars. 

Ciężarówka Coca‑Cola mierzy blisko 18,5 metra długości i ponad 4 metry wysokości. Posiada 450-konny silnik i jest wyposażona w 16-biegową skrzynię biegów. Na ulicach polskich miast pojazdy można podziwiać od 2008 roku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama