Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Marzysz o karierze modelki lub modela? Zgłoś się do siódmej edycji programu “Top Model” w TVN. Castingi odbędą się w pięciu polskich miastach, m.in. w Rzeszowie. 

Producenci “Top Model” czekają na zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą zgłosić się, tylko pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. Formularz możecie pobrać TUTAJ. Uczestnikami castingu mogą być osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu.

Castingi odbędą się w maju i czerwcu w pięciu polskich miastach: Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Trójmieście i Warszawie. W Rzeszowie casting zaplanowano 26 maja. Na razie nie jest znane miejsce. Wkrótce ma być ono podane na stronie www.topmodel.tvn.pl. Wiadomo, że castingi wszędzie rozpoczynać się będą o godz. 9:00. 

Skład jury “Top Model” pozostaje bez zmian: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Pocieszenie i wsparcie przyszli modele i modelki znajdą u Michała Piróga.

Można się zgłaszać także do castingu internetowego. Należy przesłać film, w którym producentom programu zaprezentujesz siebie i pokażesz swoją kreatywność. Film można nagrać kamerą lub telefonem komórkowym w formacie mov lub mp4. Rozmiar pliku nie może być większy niż 40 MB i nie może przekraczać jednej minuty.

Aby wziąć udział w castingu internetowym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i podać wszystkie niezbędne informacje o sobie. Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdziecie w regulaminie. Jest on dostępny TUTAJ

“Top Model 7” będzie emitowany w TVN od września. Zwycięzca programu opuści studio ze 100 tys. złotych w gotówce. Finaliści poprzednich edycji „Top Model” brali udział w pokazach mody Fashion Week w: Mediolanie, Paryżu, Indiach, Lizbonie i Wietnamie.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.