Zdjęcie: Materiały prasowe

Ponad 50 rowerów, w tym elektrycznych, wyprodukowanych przez firmę KROSS, będzie można bezpłatnie przetestować w najbliższą niedzielę (3 czerwca) przy rzeszowskiej hali Podpromie. 

KROSS Test Tour odbędzie się w godz. 9:30-15:30 w pobliżu dirtparku przy Podpromiu. Dostaniemy wtedy możliwość sprawdzenia w boju ponad 50 rowerów z segmentów: MTB XC, enduro, trail i MTB w wersji elektrycznej. Znajdzie się wśród nich np. topowy model Level Team Edition, kosztujący prawie 24 tys. zł, na którym ścigają się Maja Włoszczowska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, oraz mistrzyni świata w kolarstwie górskim Jolanda Neff.

Podczas KROSS Test Tour będzie można wypróbować rowery górskie, w tym elektryczne – nawet te najlepsze i najdroższe na rynku. Możemy też dowiedzieć się, co nowego w sezonie 2018. – Zakup roweru, mającego posłużyć właścicielowi na długie lata, to poważna decyzja. Każdy, kto planuje przesiąść się na nowe dwa kółka może sprawdzić, który model najbardziej mu odpowiada – zachęca do udziału w imprezie Paweł Buczko z firmy KROSS. 

W czasie imprezy w systemie tourowym zostaną zorganizowane co najmniej trzy przejazdy. Na miejscu sztab mechaników i innych pracowników odpowie na wszelkie pytania. Będzie też przygotowywał testowe dwa kółka, by wszystko działało jak należy. – Ale warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego kasku – zaznacza Paweł Buczko.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Organizatorzy KROSS Test Tour chcą pokazać uczestnikom przede wszystkim zalety górskich rowerów elektrycznych, opartych na nowoczesnym systemie Shimano Steps i  przybliżyć zastosowaną w nich technologię. – Takie dwa kółka są w Polsce ciągle małe znane i panuje wokół nich wiele mitów. Dużo osób sądzi na przykład, że jadą same, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, bo to nie są skutery – mówi Buczko.

– eBike dokłada dodatkową moc podczas pedałowania. Sprawia, że rower jedzie łatwiej i daje dużo przyjemności tam, gdzie nie ma jej na tradycyjnych dwóch kółkach – podkreśla.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każda osoba może w ciągu testowego dnia wypożyczyć maksymalnie trzy rowery, co oznacza praktycznie całodniową rodzinną weekendową rozrywkę. Co więcej, wszyscy uczestnicy mogą liczyć na przygotowanie specjalnej oferty sprzedażowej przez lokalnych dealerów.

Jak wziąć udział?

Dwa kółka zarezerwujemy na stronie www.kross.pl/pl/test_tour. Tam też znajdziecie listę rowerów. Zdecyduje kolejność zgłoszeń. Na miejscu, przed rozpoczęciem jazdy, niezbędne jest podpisanie umowy najmu, upoważniającej do wypożyczenia roweru. Wcześniej do weryfikacji należy pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować sprzęt mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama