Reklama

Na słono i na słodko oferuje naleśniki nowa naleśnikarnia „Blin”, która powstała w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

Naleśnikarnię przy ul. Kopernika 5 założył 22-letni Igor Koval. O sobie mówi, że jest ambitny. Ponieważ własny biznes jest marzeniem prawie każdego człowieka, nie ominęło też właściciela nowopowstałej naleśnikarni Blin w Rzeszowie. Igor mówi, że pomysł na założenie takiej działalności wywodzi się z czasów dzieciństwa.

– Kiedy byłem mały, babcia często przygotowywała przepyszne naleśniki. To właśnie tęsknota za dzieciństwem sprawiła, że zechciałem coś podobnego z odrobiną domowej przytulności otworzyć w Rzeszowie. Żeby każdy miał miejsce, gdzie może odpocząć od codziennego zgiełku, zrelaksować się, poczuć się jak w rodzinnym domu – mówi Igor Koval.

Nowa naleśnikarnia w Rzeszowie oferuje naleśniki w cenie od 6 do 10 zł. Podawane są na słono i słodko. W zestawie słonych naleśników blin wegetariański z warzywami z grilla kosztuje 6 zł. Blin studencki z szynką i serem + plus pomidor 6 zł. 8 zł trzeba wydać na blin z kurczakiem i pieczarkami, a 10 zł na blin z wędzonym łososiem i z serem Philadelphia.

Ze słodkich naleśników do kupienia jest blin studencki z nutellą (6 zł), z twarogiem i wiśnią kosztuje 7 zł, z nutellą, bananami oraz bitą śmietaną – 8 zł. O złotówkę droższy jest blin z nutellą, truskawką i bitą śmietaną. Blin rajski to wydatek 10 zł. W ofercie naleśnikarni są jeszcze napoje chłodzące oraz gorące.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: