Trening na świeżym powietrzu. W Rzeszowie powstała siłownia plenerowa [ZDJĘCIA]

6
Reklama

Firma Nestlé wybuduje plenerowe siłownie w tych miastach, gdzie ma swoje fabryki. Pierwsza siłownia powstała w Rzeszowie.

 

Nestlé postawiło w Rzeszowie siłownię plenerową przy skrzyżowaniu ulic Unii Lubelskiej i Reformackiej. Mieszkańcy mogą korzystać z profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń, takich jak rowerek, wioślarz, twister czy orbitrek.

– Siłownia na świeżym powietrzu to doskonałe miejsce do indywidualnych ćwiczeń zapalonych sportowców, jak i wspólnej rekreacji całych rodzin – uważa Edyta Iroko z Nestlé Polska. 

Rzeszów jest jednym z kilku miast w Polsce, w których staną siłownie plenerowe od znanego producenta spożywczego. Kolejne wybudowane zostaną w Kaliszu i Kargowej, gdzie również znajdują się zakłady produkcyjne firmy.

Korzystanie z siłowni jest bezpłatne. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Przecież to niedługo zbużą bo tam na tym placu ma powstać wieżowiec… No ale to będzie nowa developerska niespodzianka. A w ogóle to po cholere coś takiego robią skoro tam i tak cały rok dym smród i smog… To kto mądry tam będzie ćwiczył…?

  2. Nie ma takiego skrzyżowania (ulic Unii lubelskiej z Refomacką). To prawie równoległe ulice, biegnące między ulicami Langiewicza i Dąbrowskiego, i nie krzyżóją się.

Comments are closed.