Reklama

Dziewiąty salon marki Porsche w Polsce powstanie w Rzeszowie! Miasto wydało już pozwolenie na budowę.

Porsche to legendarna, niemiecka marka samochodów sportowych i luksusowych. Właścicielem spółki jest koncern Volkswagen. W Polsce aktualnie jest osiem salonów Porsche: dwa w Warszawie oraz w Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Krakowie 

Dziewiąty salon będzie w Rzeszowie! Dealerem będzie Auto Premium Kus, który zarządza krakowskim salonem Porsche. W Rzeszowie salon powstanie na ulicy Lubelskiej, na przeciwko bazy MPK. Tam ma powstać dwukondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 2000 m kw. 

– Porsche istnieje, by spełniać marzenia – zakomunikowało kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych Porsche Kraków. – Tak, salon Porsche będzie w Rzeszowie – potwierdza Monika Matusik z krakowskiego centrum Porsche. 

– W lutym zostało wydane pozwolenie na budowę  salonu samochodowego wraz z serwisem – dodaje Bartosz Gubernat z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Data otwarcia salonu Porsche w Rzeszowie nie jest na razie znana. – Będzie to wyjątkowe miejsce o zupełnie nowym, oryginalnym designie – zapowiada Auto Premium Kus.

Obiekt ma być zrealizowany zgodnie z „najnowszymi wytycznymi marki” i ma zapewniać klientom między innymi „unikalną dedykowaną przestrzeń do rozmów handlowych i konfiguracji wymarzonych samochodów”.

– Czas wolny będzie można spędzić w komfortowo zaaranżowanej nowoczesnej przestrzeni klubowej – zapowiada krakowski dealer Porsche. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama