Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się budowa kolejnego etapu osiedla Zielone Tarasy w Rzeszowie. Firma deweloperska Wikana wybuduje cztery nowe budynki w charakterystycznej dla osiedla, nowoczesnej, a zarazem kameralnej stylistyce.

Zielone Tarasy położone są przy ul. Św. Rocha, w dzielnicy Słocina. Osiedle składa się z niewysokich budynków o spójnym wyglądzie. Ich architektura oraz odpowiednia aranżacja przestrzeni wokół nich sprawia, że osiedle emanuje ciepłem i elegancją.

– Zielone Tarasy to unikalna propozycja, dedykowana osobom, które cenią estetykę i komfort. Zlokalizowane tutaj mieszkania cieszą się uznaniem wśród kupujących. Mamy nadzieję, że nowe budynki spotkają się z równie dużym zainteresowaniem – mówi Robert Pydzik, prezes firmy Wikana.

Na osiedlu Zielone Tarasy powstaną kolejne trzy budynki trzypiętrowe i jeden dwupiętrowy. Łącznie znajdą się w nich 84 mieszkania od ok. 29 do 110 m kw. Podobnie jak w budynkach zrealizowanych wcześniej, do wszystkich lokali przynależeć będą przestronne tarasy i balkony o powierzchni sięgającej nawet 88 m kw., a do mieszkań na parterze – również ogródki. Do wszystkich lokali przypisane będą także komórki lokatorskie.

Co istotne, w budynkach trzypiętrowych powstaną podziemne, wielostanowiskowe garaże. Dzięki temu rozwiązaniu, na terenie osiedla pozostanie dużo wolnej przestrzeni, która zostanie odpowiednio zagospodarowana. Ozdobią ją trawniki z nasadzeniami roślin i właściwie dobrane elementy małej architektury. Przy budynkach powstanie również kolorowy plac zabaw dla dzieci, a ponadto teren osiedla zostanie ogrodzony.

Realizacja inwestycji potrwa 15 miesięcy. Deweloper zlecił budowę Krośnieńskiemu Przedsiębiorstwu Budowlanemu, z którym realizował projekty deweloperskie w Krośnie. Szczegółowych informacji na temat oferty mieszkań udzielają pracownicy biura sprzedaży, które znajduje się na osiedlu Zielone Tarasy przy ul. Św. Rocha 39c lok. 6, tel. 17 859 04 56, 605 095 295, 721 250 105.

(ak)
redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama