W każdy wtorek w Rzeszowie będą spotkania biznesowe-networkingowe. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Spotkania odbywać się będą od godz. 18:00 do 19:30 w restauracji hotelu Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów na pierwszym piętrze (wejście od ulicy Kopisto). Warto na nie zabrać kilkanaście wizytówek, które będzie można wymienić podczas networkingu z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Networking polega przede wszystkim na wymianie informacji i wzajemnym wsparciu. – Oferując innym naszą pomoc, budujemy zaufanie w relacjach z tymi osobami, które procentuje kolejnymi formami wsparcia z zewnątrz, w sytuacji, gdy będziemy go potrzebować – tłumaczy Łukasz Mitał, organizator spotkań.

Idea networkingu jest promowana w dużym stopniu w serwisach społecznościowych. Są one miejscem do dyskusji, wymiany informacji, a przez to także podtrzymywania relacji. – Poznając nowe osoby, możemy podtrzymywać ten kontakt w różnej formie, serwisy społecznościowe są w tym wypadku jednym z lepszych narzędzi, temu służących – twierdzi Mitał.

Networking najbardziej przydaje się w biznesie, gdy szuka się partnerów biznesowych, pracowników lub klientów. Jest również ważny dla osób pracujących na etacie, podczas szukania pracodawców, wzmacniania swojej pozycji w firmie lub nawiązywania nowych relacji zawodowych.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama