Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Akademia Tenisowa Progres to pierwszy tego typu projekt w Rzeszowie. Jego współautorką jest była tenisistka Sandra Zaniewska, finalistka juniorskiego Australian Open 2009.

“Prawdziwe zwycięstwo to stały rozwój” – takim mottem kieruje się akademia dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat, która wkrótce rozpocznie nabory.

12 i 19 września w Strefie Sportu przy ul. Powstańców Styczniowych 27 odbędą się dni otwarte dla dzieci z roczników 2012-2015 i ich rodziców. – Zapewniamy zdrowy poczęstunek, porcję przydatnej wiedzy sportowej o własnym dziecku, a przede wszystkim świetną zabawę i miłą atmosferę – zachęca Aleksandra Kocot z akademii Progres.

Autorką programu szkoleniowego Akademii Tenisowej Progres jest Karolina Wałęsa, koordynatorka programu „Tenis 10” w Polskim Związku Tenisowym oraz współautorka wielu programów i materiałów szkoleniowych z zakresu tenisa dziecięcego, w tym „Vademecum szkolenia tenisowego dzieci do lat 10. Poradnik dla instruktorów i trenerów”.

Pomysłodawczyniami projektu są Sandra Zaniewska, była profesjonalna tenisistka, uczestniczka Wimbledonu, a obecnie trenerka, oraz Jolanta Rusin-Krzepota, była lekkoatletka, aktualnie trenerka przygotowania motorycznego (pracowała m.in. z tenisistką Igą Świątek).

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: