Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Chcesz zadbać o zdrowie i kondycję? Skorzystaj z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzeszowie. 

Mieszkańcy Rzeszowa mogą wypożyczyć sprzęt pielęgnacyjny (krzesła toaletowe, siedziska wannowe, wózki toaletowe itp.), rehabilitacyjny (łóżka rehabilitacyjne, rotory, orbitreki, rowery elektromagnetyczne itp.) i wspomagający (wózki inwalidzkie, balkoniki, kule itp.).

Dodatkowo wypożyczalnia oferuje transport sprzętu wielogabarytowego oraz usługi fizjoterapeuty (nauka obsługi i wykorzystania sprzętu).

Z wypożyczalni mogą korzystać osoby, które mają status osoby niesamodzielnej,  zaświadczenie lekarskie potwierdzające posiadanie takiego statusu oraz potwierdzające konieczność korzystania z danego sprzętu. 

Aby skorzystać z wypożyczalni trzeba też przedstawić oświadczenie o zamieszkiwaniu na terenie Rzeszowa oraz braku możliwości przyznania dofinansowania z NFZ do sprzętu podobnego, który ma wypożyczalnia. 

Wypożyczalna działa w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzeszowie przy ul. Skubisza 4, pok. 14, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.mopsrzeszow.pl oraz pod numerem telefonu: 17 863 02 53.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: