Zdjęcie: materiały prasowe TVN
Reklama

Znana dziennikarka i powieściopisarka Marzena Rogalska spotka się 21 października z mieszkańcami Rzeszowa. 

Do udziału w spotkaniu z Marzeną Rogalską zachęca Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, spotkanie odbędzie się w WiMBP przy ulica Sokoła 13, początek o godz. 17:00. 

Marzena Rogalska to znana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Później przez wiele lat współpracowała z radiem RMF FM, następnie z Radiem Kolor.

Przez blisko 12 lat Rogalska była związana z TVP2 – współprowadziła „Pytanie na Śniadanie”. W „Dwójce” prowadziła też „Dzieciaki górą”, „Przygarnij mnie”, „Gotowi do gotowania? Start” i „To był rok”. 

Marzena Rogalska współpracowała z magazynem dla kobiet „Uroda Życia” oraz magazynem „Claudia”. W lutym br. dziennikarka poinformowała, że odchodzi z TVP, we wrześniu wróciła do prowadzenia talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style.

Rogalska grała także w filmach: „Zakochani”, „Job” oraz w serialach „Magda M” w TVN, czy „Barwach szczęścia” w TVP. Grała w musicalu „Metro”, występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym.

Na studenckim festiwalu „Fama” Marzena Rogalska otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. W 2018 r. spełniła swoje marzenie z młodości i zagrała na deskach teatru Capitol w sztuce „Czy Ty to Ty?”. Spektakl jest cały czas w repertuarze Capitolu.

Rogalska jest współautorką książki „Być Kobietą biznesu”. Pod koniec 2016 r. zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy. Kolejne tomy trylogii „Gra w kolory” oraz „Druga miłość” wciąż cieszą się zainteresowaniem czytelników.

W 2020 roku pojawiła się na rynku wyczekiwana pierwsza część kolejnej trylogii zatytułowana „Czas tajemnic”, a w lutym 2021 druga – „Kres czasów”. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama