Zdjęcie: Pixabay
Reklama

123 osoby biorą udział w 28. Kursie Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”. W poniedziałek w Rzeszowie rozpoczęły się dwutygodniowe zajęcia. 

Jak poinformował Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury, który jest zaangażowany w organizację kursu „Pomost International”, zajęcia z języka angielskiego poprowadzi grupa 12 nauczycieli-wolontariuszy z partnerskiego miasta Buffalo w USA. 

„Pomost International” to przedsięwzięcie organizowane w ramach współpracy Rzeszowa i Buffalo. Za przygotowanie kursu i jego realizację odpowiedzialne są Stowarzyszenie Pomost International w Buffalo, wspomniany RDK, Urząd Miasta w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie.

„Pomost International” odbywa się już po raz 28. Kurs rozpoczął się w poniedziałek w ZSO nr 4 przy al. Rejtana 30 w Rzeszowie. Zajęcia potrwają dwa tygodnie. W ciągu dnia będą w nich brać udział uczniowie gimnazjum i szkół średnich, a wieczorem dorośli. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim na podstawie specjalnego podręcznika, który opracowali nauczyciele. Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji „Pomost International” odbędzie się w sobotę (21 lipca).

(aw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: