Zdjęcie: Rzeszów News
Reklama

I Marsz Równości trwa w sobotnie popołudnie w Rzeszowie. Na trasie marszu pojawili się nacjonaliści z Młodzieży Wszechpolskiej, którzy próbują przekrzykiwać uczestników marszu. Marsz Równości jest pełen kolorów, jego uczestnicy tańczą, śpiewają… Parada rozpoczęła się od tzw. mostu tęczowego, a zakończy się przed urzędem wojewódzkim. Policja szacuje, że w marszu uczestniczy ok. 1000 osób. – Nie odnotowano żadnych zamieszek na obecną chwilę, nikt nie został zatrzymany w związku z manifestacją. Jedna osoba została wylegitymowana – przekazała nam po godz. 16:00 Dominika Kopeć z podkarpackiej policji. 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

 1. To jest celowa manipulacja, faktem jest że około 30% pedofilów wykorzystuje chłopców ale to nie jest równoznaczne z tym że są to geje!!

 2. Tego przypadku nie nazwałbym homofobizmem, tylko skrajnym debilizmem.
  Ten pan jest z pokroju takich, którzy twierdzą, że słońce kręci się wokół Ziemi.

 3. Jak widać na zdjęciach z Rzeszowa byli tylko policjanci, reszta to obwoźny cyrk na pieniądze lobby gejowskiego, porażające że miasto pozwoliło na coś takiego.

 4. Co za poje*y napisały, wydrukowały i trzymały transparent się że pedofilia wiąże się z homoseksualizmem? Homofobizm jaki panuje w tym kraju mnie przeraża 🙁 Ciekawy jestem czy ten Pan trzymałby ten sam transparent kiedy jedno z jego dzieci okazałoby się homoseksualne…..

 5. Obrzydliwi to są prawicowi hipokryci,połowa ma babę na boku(Pięta) połowa to ukryci geje jak ten na Żoliborzu.
  Rzeszów pokazał się jako fajne miasto,a na kandydata z Pisu zagłosuje paru nawiedzonych gostków.

 6. ooo… nawet w resovii są pedały
  właściwie nie ma się co dziwić, w końcu to chłopcy lubiący towarzystwo silnych, roznegliżowanych mężczyzn

Comments are closed.