Zdjęcie: Pixabay

W sobotę 14 kwietnia na Stadionie Miejskim „Stal” w Rzeszowie odbędzie się „Mini World Cup 2018”. Innowacyjny turniej piłkarski w formie Festiwalu oparty będzie na formule World Cup.

Turniej zostanie rozegrany równocześnie na 8 mini boiskach. Rozgrywki będą prowadzone
w dwóch kategoriach wiekowych: 10-13 lat (roczniki 2008-2005) oraz 6-9 lat (roczniki 2012-2009).

Sama formuła turnieju jest bardzo ciekawa, ponieważ zawodnicy i zawodniczki nie będą występować w swoich „klubowych” drużynach. O tym, kto wystąpi w jakim zespole zadecyduje oficjalne losowanie. Ta formuła jest często stosowana w Niemczech, czy Anglii – tłumaczy Mateusz Nowak, koordynator projektu oraz Project Manager Coerver Coaching Poland.

–  Chłopcy, jak i dziewczęta, bo one również mogą wziąć udział w turnieju, będą mieli okazję na chwilę wcielić się w Roberta Lewandowskiego, czy Cristiano Ronaldo i rozegrać lokalny Mundial. Liczymy na dużą frekwencję uczestników oraz ich rodzin, dla których przygotowaliśmy liczne niespodziankidodaje Mateusz Nowak.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Udział w „Mini World Cup 2018” jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy drogą mailową pod adresem: rzeszow@coerver.pl lub telefonicznie: 797 001 305. Turniej rozpocznie się o godzinie 14:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama