Zdjęcie: Materiały prasowe LPP
Reklama

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów przedłużyło umowy z najemcami z segmentu odzieżowego oraz z ofertą dla dzieci. W najbliższym czasie powstanie tam jeden z największych na Podkarpaciu salonów marki Sinsay.

Sinsay jest najmłodszą marką odzieżową w portfolio polskiej spółki LPP, do której należą Reserved, House, Cropp i Mohito. Sinsay na polskim rynku odzieżowym jest od 2013 roku, nazywany jest “młodszą siostrą Reserved”. 

Mimo pandemii koronawirusa w Plazie otwartych zostało kilka nowych sklepów z różnych segmentów. Nowością będzie salon Sinsay. Ma to być z jeden największych sklepów tej marki na Podkarpaciu. Znajdzie się na pierwszym piętrze Plazy i zajmie blisko 1000 m kw.

– Umowa z Sinsay będzie obowiązywać przez pięć lat. Prace wykończeniowe ruszą niebawem, a wielkie otwarcie planowane jest na wakacjach 2021 r. – zapowiada Richard Keen z Keen Property Managment, który zarządza rzeszowską Plazą. 

W lutym w Plazie otworzyły się także nowe salony Toys Box oraz TEXAS Club. Centrum przedłużyło umowę z siecią drogerii Rossmann. Salon w styczniu przeszedł modernizację. Pod koniec ub. r. Plaza przedłużyła też umowę z siecią Aptek Dbam o zdrowie.

– W obu przypadkach podpisaliśmy pięcioletnie umowy o dalszej współpracy – poinformowała Katarzyna Szewerniak z Plazy, jednego z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów handlowych. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: