Reklama

Jednym z dwóch miast, w których odbędzie się wydarzenie, jest Rzeszów. Jeśli jesteś instalatorem, właścicielem hurtowni lub sprzedawcą elektroniki do sterowania ogrzewaniem, to zapisz się na spotkanie. 

Kilka słów o akademii

Akademia Instalatora to bezpłatne szkolenie organizowane zarówno w siedzibie firmy w Wieprzu koło Andrychowa, jak i w terenie. Inicjatywa jest realizowana cyklicznie od kilku lat, a w samym szkoleniu udział wzięły już setki osób z branży instalacyjnej z całego kraju, a także z zagranicy. Spotkania są organizowane w różnych miastach w kraju. Szkolenie asortymentowe dotyczy różnych typów sterowników do zarządzania ogrzewaniem, w tym podłogowych, grzejnikowych oraz instalacyjnych.

Akademia w Rzeszowie 

W sierpniu odbędzie się spotkanie w ramach Akademii Instalatora w Rzeszowie, 25 sierpnia br., o godzinie 9:00.

Dodatkowo 12 sierpnia br. o godzinie 10:00 rozpocznie się szkolenie asortymentowe w siedzibie firmy TECH Sterowniki.

Dokładna lokalizacja szkoleń w poszczególnych miejscowościach zostanie podana w najbliższym czasie na stronie: https://www.techsterowniki.pl/onas/akademia-instalatora.

Podczas wydarzeń zaprezentowane zostaną regulatory pokojowe, systemy do ogrzewania podłogowego, strefowego, nowe moduły internetowe, a także sterowniki instalacyjne. Szkolenia prowadzą doświadczeni pracownicy firmy. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat, materiały drukowane oraz drobny upominek.

Poznaj nowoczesne rozwiązania firmy TECH Sterowniki

Podczas szkolenia będzie można poznać budowę i funkcjonalność różnego typu sterowników do zarządzania ogrzewaniem, a także dowiedzieć się więcej na temat ich działania i montażu w pomieszczeniach. Wszystkie oferowane sterowniki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w kraju. Dobra współpraca między projektantami urządzeń, programistami, testerami oraz pracownikami działu produkcji sprawia, że klient otrzymuje urządzenie estetyczne i wygodne w obsłudze, które pozwoli mu utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach każdego dnia, a także obniżyć koszty ogrzewania.

Montaż sterowników – inwestycja na lata

Elektroniczne urządzenia, jakimi są sterowniki do zarządzania ogrzewaniem, wpisują się w działania na rzecz ograniczenia zużycia energii i wody. Dzięki nim można z rozwagą gospodarować ciepłem dostarczanym przez urządzenia grzewcze do budynków i ograniczyć niepotrzebne straty energii. Ich instalację zaplanować jak najwcześniej, najlepiej już na etapie budowy domu.

Uczestnictwo w szkoleniu to szansa na poznanie dobrych praktyk związanych z doborem i montażem sterowników na miarę potrzeb każdego inwestora.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: