Zdjęcie: Pixabay

Dziecięca Majowa Masa Krytyczna, konkursy oraz możliwość zdobycia zestawów ochraniaczy sportowych – tak będzie w sobotę (29 maja) świętować Dzień Dziecka Plaza Rzeszów.

Jak co roku Plaza przygotowała atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Aby zapewnić uczestnikom imprezy bezpieczeństwo, obowiązywać będą wszystkie aktualne wytyczne dotyczące właściwych zachowań w czasie pandemii. Uczestnicy będą musieli zachować dystans, dezynfekować ręce, a wewnątrz Plazy dodatkowo zakrywać usta i nos.

Podczas Dnia Dziecka w Plazie będzie można otrzymać zestaw ochraniaczy dla dzieci zwiększających bezpieczeństwo podczas uprawniania różnych dyscyplin sportowych. Aby otrzymać taki zestaw, należy 29 maja br. zrobić zakupy za minimum 100 zł w jednym ze sklepów w Plazie i dodatkowo zagrać w „kule–bule”.

– Zadaniem konkursowym jest wykonanie trafnego rzutu specjalną kulą do wyznaczonego okręgu. Uczestnik ma pięć prób. Dodatkowo, w środku okręgu znajdzie się mniejsza kula zwana jokerem. Jeżeli uczestnik trafi w jokera, otrzyma dodatkową nagrodę niespodziankę – informuje Katarzyna Szewerniak-Pawlak, menedżer ds. marketingu rzeszowskiej Plazy. 

Dodatkową atrakcją będzie Dziecięca Majowa Masa Krytyczna, która wystartuje z Rynku o godz. 15:00. Finał zaplanowano na dachu Plazy. Każdy uczestnik ma obowiązek podczas przejazdu zakrywać usta i nos, podczas postojów obowiązuje co najmniej 1,5 m odległości od drugiej osoby, a w przejeździe może wziąć udział ograniczona liczba uczestników.

Przejazd organizowany jest głównie z myślą o najmłodszych cyklistach. Specjalnie dla nich, na koniec przejazdu, który zakończy się na dachu Plazy, odbędzie się wiele konkursów i atrakcji dla najmłodszych i nie tylko.

Dzień Dziecka i Dzień Sportu w Plazie odbędzie się w najbliższą sobotę (29 maja). Atrakcje dla najmłodszych zaplanowano od 12:00 do 18:00. Szczegóły imprezy i regulamin można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow. Partnerami imprezy jest Decathlon oraz sklep z akcesoriami dla dzieci dzieciakowi.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama