roboty
Zdjęcie: Pixabay

Uwaga, kierowcy! W sobotę (6 maja) i poniedziałek (8 maja) będą utrudnienia na drodze krajowej nr 9 w Rzeszowie. 

Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie poinformował, że utrudnienia na krajowej „9” mają związek z trwającą rozbudową łącznika autostrady A4 – od granic Rzeszowa do węzła Rzeszów Północ. Trwa tam układanie nowej nawierzchni. 

Dlatego w sobotę, 6 maja, od godz. 7:00 do 15:00 zamknięte będzie skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1377R (zjazd na Zaczernie) oraz w godzinach 8:00-15:00 rondo przy „Karczmie Jana” – dla ciężarówek i autobusów.

Natomiast w poniedziałek, 8 maja, w godzinach 7:00-18:00 zamknięte będzie skrzyżowanie z droga powiatową nr 1377R (zjazd na Rudną Małą). – Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie prosimy o ostrożność – zakomunikował ZDP w Rzeszowie. 

W związku z zamknięciem DK 9, 6 maja, od godz. 7:00 do 15:00 oraz 8 maja, od 7:00 do 18:00 zmienią się trasy miejskich autobusów linii nr 52, 54 i 56. 

6 maja:

– Linia nr 52: normalną trasą do przystanku Warszawska /Staromiejska 06, dalej objazdem ul. Krogulskiego, Lubelską, Górkę Zaczerską i Zaczernie, powrót na trasę na przystanku Zaczernie cmentarz 22 i dalej trasą bez zmian.

– Linia nr 54: normalną trasą do przystanku Warszawska /Staromiejska 06, dalej objazdem ul. Krogulskiego, Lubelską, Górkę Zaczerską i Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Głogów Małopolski Zelmer II i dalej trasą bez zmian.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Linia nr 56: normalną trasą do przystanku Warszawska /Staromiejska 06, dalej objazdem ul. Krogulskiego, Lubelską, Górkę Zaczerską, Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Jasionka Elmat 03 i dalej trasą bez zmian.

8 maja:

– Linia nr 54: normalną trasą do przystanku Warszawska granica 12, dalej objazdem przez Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Głogów Małopolski Zelmer II i dalej trasą bez zmian.

– Linia nr 56: normalną trasą do przystanku Warszawska granica 12, dalej objazdem przez Zaczernie (koło cmentarza), powrót na trasę na przystanku Jasionka Elmat 03 i dalej trasą bez zmian.

Trasy tymczasowe obowiązują również w kierunkach powrotnych.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama