Zdjęcie: Bartek Kozłowski

Myślicie, że na Żwirowni można dobrze się bawić tylko latem? Jesteście w błędzie. W sobotę (11 stycznia ) udowodni to para z Torunia, która przywiezie do Rzeszowa mobilną saunę”Parabuch”. 

Sauna stanie nad Żwirownią i będzie można z niej skorzystać w godzinach 10:00-22:00. 
„Mamy zimne jezioro, 100 stopni w saunie, leżaki i plażę, słowem – głęboki relaks i oczyszczanie organizmu na dobry początek 2020 roku!”- piszą organizatorzy wydarzenia. 

Organizatorzy mają dla uczestników także niespodziankę. „Będziemy gościć w naszym przybytku pary i ognia saunamistrza Dariusza Wolaka – zapraszamy na profesjonalne seanse saunowe od godziny 16:00” – piszą organizatorzy. 

Dwugodzinny seans w saunie kosztuje 30 zł dla osób, które przynajmniej na dzień wcześniej zarezerwują miejsce na wybraną godzinę. Przy grupach powyżej 6 osób obowiązuje zniżka 25 zł za osobę. Wejście bez wcześniejszej rezerwacji kosztuje 35 zł. 

Rezerwację należy dokonać na konkretną godzinę – seanse zaczynają się i kończą o parzystych godzinach np. 12:00-14:00. Ostatnie wejście do sauny rozpoczyna się o 20:00. 

Do Parabuch jednocześnie swobodnie wejdzie 8 osób, maksymalnie 10. „Prosimy o zabranie ręcznika, a najlepiej dwóch, trzech – jeden do owinięcia się w saunie, drugi mniejszy pod stopy, trzeci do wytarcia się po wyjściu. Warto zabrać też szlafrok lub koc do owinięcia się po wyjściu i klapki” – informują organizatorzy. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na miejscu można wypożyczyć komplet dwóch ręczników w cenie 7 zł lub jeden za 5 zł. 
Rezerwacja pod numerem telefonu: 694 624 244.

Aktualizacja:

Saunowania na Żwirowni nie będzie. Szczegóły TUTAJ. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama