Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Jeśli twoje dziecko pasjonuje się jazdą na hulajnodze lub deskorolce, a do tego jest uczniem szkoły podstawowej – zapisz je na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w sobotę w Rzeszowie. 

Mimo że rok szkolny już się rozpoczął, to nie zmiana faktu to, że najbliższa sobota (5 września) jest dobrym czasem, aby pożegnać wakacje na sportowo. Tym razem na bezpłatnych warsztatach jazdy na deskorolce i hulajnodze. 

Organizatorem wydarzenia na skateparku w Rzeszowie jest Klub Lidera Rzeczypospolitej. Szkolenie rozpocznie się o 9:30 (zapisy, potrzebna zgoda rodziców na udział w szkoleniu). W warsztatach mogą wziąć udział uczniowie od I do VIII klasy szkoły podstawowej (maksymalnie 250). Sam warsztat rozpocznie się o 10:00 i potrwa do 16:00.

Zajęcia poprowadzi Krzysztof Pokrywka, który od lat jest związany z deskorolką w Rzeszowie. – Nasze wydarzenie pomoże w promocji sportów ekstremalnych w Rzeszowie. Warto zaznaczyć, że od 2021 deskorolka będzie jedną z dziedzin sportów olimpijskich – mówi Pokrywka. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podczas warsztatów jego uczestnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z pomocy profesjonalistów, na co dzień uczących jazdy na hulajnodze i deskorolce w szkółce sportów ekstremalnych SK8School. Ponadto, będą mieli okazję do zapoznania się z zasadami prawidłowego poruszania się po takich obiektach, jak rzeszowski skatepark.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy według poziomu zaawansowania, dzięki temu każdy z nich będzie mógł uzyskać indywidualne wskazówki dotyczące jazdy. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama