Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

W sobotę (21 lipca) rzeszowskie bulwary będą bardzo kolorowe. Po południu wystrzelą proszki holi. Uczestnikiem festiwalu będzie Robert Biedroń, prezydent Słupska.

Do wizyty w stolicy Podkarpacia Roberta Biedronia, byłego posła Twojego Ruchu, twórcy Kampanii Przeciw Homofobii, jest coraz bliżej. Obecny prezydent Słupska do Rzeszowa przyjedzie w sobotę, aby w hotelu Grand przy ul. Dymnickiego 1a promować swoją najnowszą książkę “Włącz DEMOkrację”. 

Spotkanie z Robertem Biedroniem rozpocznie się o godz. 12:00. Udział jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować za pośrednictwem strony biedron-w-rzeszowie.evenea.pl

Po spotkaniu z czytelnikami Robert Biedroń pojedzie na bulwary, gdzie o 15:00 rozpocznie się Festiwal Kolorów, czyli zabawa proszkami holi. Będą także DJ’e, jedzenie z foodtrucków. Poza kolorową energią i koncertową muzyką pojawią się m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki, będą darmowe gumy Maoamki i konkursy z nagrodami. 

Proszki holi będą wyrzucane co 30 minut – od 15:00 do 20:00. Udział w Festiwalu Kolorów jest bezpłatny.

Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News. Na zdjęciu Robert Biedroń

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

 1. Prawda w oczy kole. Czarnosukienkowi to banda pedofilów, ale człowiek ze spranym od małego mózgiem tego nie dostrzeże.

  WOLNA POLSKA TYLKO LAICKA!!!

 2. Podczas niedawnej parady w Londynie doszło do ostrego sporu pomiędzy lesbijkami a transseksualnymi mężczyznami którzy chcą aby traktować ich jako kobiety lesbijki – żądają dostępu do kobiecych przebieralni i relacji seksualnych z lesbijkami. Lesbijki zostały oskarżone o transfobię i nietolerancję.

 3. Jak sie w pezetpeerowskiej rodzinie wychowałeś, to wierzysz temu śmieciowi urbanowi…
  Jeśli masz rację – to tylko wynikającą z twojej niewiedzy.
  Biedroń_liże_dupę_psa_gdy_sra_a_Rabiej_ma_gówno_na_kutasie!

 4. Nie kasujcie, pedały, postów o rypaniu w dupy bo przecież tym się szczycicie, jebani zwyrole.
  Babcie z was są dumne…

 5. Nie masz dzieci albo w ogóle nie dbasz o nie. Pewnie w telewizji powiedzieli, że ten proszek ma jakiś certyfikat, został przebadany przez unijnych ekspertów (czyli przez nikogo) i całe stado dzieciaków może się w nim “tarzać”. Racja, każdy odpowiada za siebie, siebie i dziecka nie będę posypywał nieznanym proszkiem, nawet jak sama Grodzka przyjedzie, ale innym nie zabraniam, nie moje dzieci, nie moja sprawa, choć ciekawi mnie, że ktoś bezinteresownie wykłada tyle kasy, po imprezie nie ma żadnego zysku, pewnie same straty a jednak mu się opłaca, chciałbym poznać tego człowieka, musi mieć wielkie serce.

 6. Szanuję, że potrafisz krytykować i masz zdanie w sprawach postępowania miasta w sprawach bezmyślnej zabudowy czy bezsensownych pomysłach prezydenta, ale co Ci przeszkadza w takich wydarzeniach, takie sprawy nie muszą Cię dotyczyć. Pozdrawiam

 7. Homoseksualista z podkarpacia wraca w rodzinne strony. Wypromowany na drugim końcu Polski nie uzyskał absolutorium w Słupsku.
  Czy to znaczy, że szuka nowego stołka ?

 8. Nie puszczajcie na to dzieci – to gorsze niż sekta, jeszcze pedały i lewaki będą indoktrynować.
  W tych toksycznych proszkach jest wirusowe zapalenie wątroby typu B!

  Żaden ubezpieczyciel nie da polisy na taką imprezę.

 9. Jeszcze takie błotne kąpielisko zrobić jak na przystanku woodstock i będzie pełnia szczęścia, fajna sprawa, że tak bezmyślnie posypują się proszkiem nieznanego pochodzenia, naiwność z głupotą to współczesne pokolenie.

Comments are closed.