Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

To już w tę sobotę (23 marca) do Rzeszowa przyjadą bracia Waglewscy wraz z zespołem Tworzywo. Będą promować swój najnowszy album “Radar”.

Koncert Fisz Emade Tworzywo odbędzie w rzeszowskim klubie Lukr (al. Kopisto). Początek o godz. 20:00. Fani twórczości braci Waglewskich będą mieli okazję usłyszeć na żywo piosenki z nowej płyty “Radar”, która premierę miała 8 marca br. 

Tym razem na “Radarze” Waglewscy sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną americaną, jak i krautrockiem.

Na nowym albumie Fisza i Emade są utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki. W rękach znakomitych muzyków zespołu Tworzywo oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. Autorem tekstów jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski.

Bilety na sobotni koncert w Lukrze kosztują 79 zł. Można je kupować za pośrednictwem stron: bilety.cojestgrane24.pl lub eventim.pl – link TUTAJ. Jak w czwartek informowała Agora (wydawca płyty “Radar”), w sprzedaży jest jeszcze ok. 100 biletów. 

Mieliśmy dla Was podwójne zaproszenie koncert Fisz Emade Tworzywo. Aby je zdobyć, należało odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: ile piosenek jest na albumie “Radar”? Na odpowiedzi przesłane na adres redakcja@rzeszow-news.pl czekaliśmy do piątku (22 marca) do godz. 14:00.

Prawidłowa odpowiedź: na albumie “Radar” znajduje się 11 utworów. 

Jedno podwójne zaproszenie wędruje do Marcina Nietrzeby. Gratulujemy! 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: