Zdjęcie: materiały RDK
Reklama

Na osiedlu Piastów, Kotuli, Pobitno i Krakowska-Południe odbędą się w sobotę pikniki. W programie imprez koncerty, potańcówki i warsztaty.

Piknik rodzinny osiedla Piastów urządzony zostanie w parku za Instytutem Muzyki. Na miejscu będą tzw. dmuchańce, m.in. zjeżdżalnie i euro bungee. Swojskie jedzenie poda Stowarzyszenie Babski Młyn.

Impreza rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 22:00. W programie są m.in. zabawa z wodzirejem, malowanie twarzy, pokazy karateków i służb mundurowych, warsztaty taneczne, a także występy zespołu Ziomki, Virtuoso, wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury i grupy tanecznej Sens dance. O godz. 20:15 koncert zagra gwiazda wieczoru Future Folk. Imprezę zakończy występ teatru ognia.

Osiedle Kotuli zaprasza na piknik ekologiczny na terenie zielonym przy ulicy Odrzykońskiej. W programie m.in. warsztaty pszczelarskie i eko-biżuterii, malowanie twarzy i sadzenie drzewek. Początek o godz. 14:00. Zabawa potrwa do godz. 19:00. 

Na Pobitnie obchodzone są z kolei dni osiedla. Z tej okazji tamtejszy Rzeszowski Dom Kultury zorganizował Biesiadę pod chmurką. Festyn odbędzie się na ternie przy ulicy Kurpiowskiej w godz. 16:00-22:00 . W programie zabawa z DJ-em przy grillu i zimnych napojach.

W sobotę dzień osiedla obchodzi również Krakowska-Południe. Otwarcie imprezy na terenie rekreacyjnym przy ulicy Zbyszewskiego 17 zaplanowano na godz. 14:00. Na miejscu będą gry, zabawy i konkursy, a także Leroy Merlin z jesienną prezentacją. O godz. 16:45 koncert da kapela Perspective Band. O 19:00 rozpocznie się zabawa taneczna z DJ-em. Impreza potrwa do północy. 

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: