Zdjęcie: Łukasz Jaszak / Hunter

6 zespołów w najbliższą sobotę (5 września) powalczy o statuetkę Tadeusza Nalepy, godziny w studiu nagrań i 3 tys. zł podczas XV Rockowej Nocy w Rzeszowie. Jej gwiazdami będą Krusher i Hunter. 

Krusher to zespół rodem z Krosna grający muzykę z pogranicza metalu i rocka. Grupa ma na koncie ponad 300 koncertów w Polsce i zagranicą. Grali u boku czołówki polskiej sceny rockowej, m.in. TSA, Huntera, Acid Drinkers, Vadera, Renaty Przemyk, Kazika Staszewskiego, czy KSU. 

Huntera nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. To jeden z królów ciężkich brzmień. Każdy, kto chociaż odrobinę ceni sobie heavy metal z pewnością kojarzy takie kawałki jak: „Kiedy umieram”, „Fallen”, czy „Pomiędzy niebem a piekłem”. 

Zanim jednak w Rzeszowie wystąpią gwiazdy, na scenie zagra 6 zespołów, które będą walczyć o nagrodę główną (3000 zł, 36 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagrodę za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout. 

W tym drugim przypadku nagrodą jest 18 godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2021 roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy.

W tym roku o nagrody powalczą: Roxana Tutaj&Good Omen, After Midnight, Rosemerry, Insani, Sold My Soul oraz P. Pig. Na scenie zaprezentuje się także laureat ubiegłorocznej Rockowej Nocy – grupa Inclusion. 

Wszystkie koncerty dobędą się na scenie na bulwarach. Wstęp na Rockową Noc jest bezpłatny – bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Liczba miejsc w strefie koncertowej jest ograniczona. Wejście możliwe jest po okazaniu wypełnionego oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia dostępnego na estrada.rzeszow.pl.

Program XV Rockowej Nocy:

– godz. 16:00 – ROXANA TUTAJ & GOOD OMEN

– godz. 16:20 – AFTER MIDNIGHT

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– godz. 16:40 – ROSEMERRY

– godz. 17:00 – INSANI

– godz. 17:20 – SOLD MY SOUL

– godz. 17:40 – P. PiG

– 18:00 – INCLUSION

– 19:00 – KRUSHER

– 20:00 – HUNTER

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama