Zdjęcie: materiały prasowe RMF FM
Reklama

W sobotę (3 lipca) z Rzeszowa wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Zabierze w podróż nad Bałtyk kilkuset słuchaczy. Towarzyszyć im będą gwiazdy polskiej muzyki, m.in. Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Cleo, Piersi, C-BooL i Gromee.

Bezpłatne bilety dla całej rodziny słuchacze mogą wygrywać przez pierwszy tydzień wakacji w konkursie na antenie stacji i na www.rmf.fm. Jak zdobyć bilety? Wyślij wakacyjne zdjęcie i napisz, dlaczego chcesz dołączyć do przebojowej ekipy. Szczegóły – TUTAJ

Pociąg wyruszy 3 lipca o godz. 10:14 z Rzeszowa, a do Gdyni dotrze o 18:47. Zatrzymywać się będzie m.in. w Tarnowie, Krakowie, Warszawie, Ciechanowie i Malborku, gdzie dosiadać się będą kolejne gwiazdy, które towarzyszyć będą słuchaczom w drodze nad morze.

Przewidziane są m.in. koncerty Kamila Bednarka i zespołu Piersi, impreza DJ’a Gromeego, karaoke i specjalne wydania akcji „Twoje 5 minut” i „Twoje Love Story”. Wszystko relacjonować na żywo na antenie RMF FM przez cały dzień będą dziennikarze rozgłośni.

Pociąg uda się tylko z Rzeszowa do Gdyni, można rezerwować miejsca tylko na tę relację, lub dowolne jej fragmenty, np. do Gdańska lub Sopotu.

Bilet na Przebojowy Pociąg RMF FM jest jednostronny. Do wyboru są różne odcinki trasy. Osoby ubiegające się o bilet muszą mieć ukończone 18 lat. Na całej trasie imprezowego pociągu, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, każdy pasażer musi nosić maseczkę.

Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP Intercity, która zapewnia specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika. 

Zdjęcie: materiały prasowe RMF FM

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama