Zdjęcie: Pixabay

Jesteś mamą, która właśnie urodziła i zastanawiasz się nad swoją dietą? Przyjdź w środę (19 lutego) do rzeszowskiego szpitala Pro-Familia na bezpłatne warsztaty z dietetykiem dr Barbarą Piekło. 

Jesteś w ciąży? Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać twoja codzienna dieta? A może właśnie urodziłaś, karmisz piersią i nie wiesz, na co zwracać uwagę przygotowując codziennie posiłki?

Przyjdź na bezpłatne warsztaty (19 lutego o godz. 18:00) z dietetykiem dr Barbarą Piekło o żywieniu w ciąży i w okresie karmienia i zdobądź cenną wiedzę. Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wysłać jedynie zgłoszenie na adres: redakcja@pro-familia.pl.

Podczas warsztatu mamy będą miały okazję zdobyć informację o tym, jak zdrowy styl życia wpływa na rozwój rozwijającego się maluszka, a także o diecie i aktywności fizycznej w ciąży.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nie zabraknie też informacji na temat najnowszych wytycznych dotyczących żywienia w okresie karmienia. – Dla każdej mamy przygotowaliśmy cenne materiały edukacyjne – mówi dr Barbara Piekło.

Warsztaty odbędą się w sali konferencyjnej Pro-Familii. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama