Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Szukacie pracy? Przyjdźcie w środę (23 maja) do Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na BorgWarner Recruitment Day. 

BorgWarner specjalizuje się w produkcji turbosprężarek do silników benzynowych i diesla. Swój zakład ma w Jasionce koło Rzeszowa od 2013 roku. Firma, należąca do potentatów w branży motoryzacyjnej w Europie, poszukuje ludzi do pracy. We współpracy z WSIiZ organizuje w środę BorgWarner Recruitment Day. 

Jak poinformował Dominik Łazarz, rzecznik WSIiZ, specjaliści z działu HR oraz managerowie działów IT, logistyki, finansów, jakości i program Managment z BorgWarner przyjadą z ofertami pracy i płatnych praktyk oraz przeprowadzą warsztat, na którym to oni będą przechodzić przez rozmowę kwalifikacyjną prowadzoną przez studentów.

– Dzięki temu eksperymentowi studenci będą mogli spojrzeć na rozmowę kwalifikacyjną z innej perspektywy, co może zaprocentować w przyszłości – uważa Dominik Łazarz. 

Przedstawiciele BorgWarner będą dyspozycyjni dla osób zainteresowanych karierą w firmie w holu głównym WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w godzinach 11:00-15:30. Będzie można dowiedzieć się, jakie oferty praktyki, stażu i pracy są dostępne oraz jak na nie aplikować. Przewidziany jest również konkurs z nagrodami. Wspomniany warsztat odbędzie się w sali RA238 w godz. 13:00-15:00

Wybrani studenci na miejscu przejdą wstępną, indywidualną rozmowę kwalifikacyjną do danego działu. Najlepsi wygrają voucher na płatny staż. Osoby chcące wziąć udział w warsztacie muszą przesłać wiadomość e-mail na adres: abigas@wsiz.rzeszow.pl z tematem:

– BorgWarner – IT

– BorgWarner – HR

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– BorgWarner – Logistyka

– BorgWarner – Finanse

– BorgWarner – Program Management

– BorgWarner – Jakość

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych. Liczba miejsc ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama