Zdjęcie: Pixabay

Około 40 pracodawców zaprezentuje swoje oferty pracy podczas 18. Europejskich Targów Pracy WorkExpo w hali Podpromie w Rzeszowie.

Targi odbędą w środę i czwartek (21-22 lutego). Około 40 pracodawców zaprezentuje swoje oferty pracy, m.in. z branży przemysłowej, lotniczej, motoryzacyjnej, finansowej, np. Pratt&Whitney Poland, BorgWarner Rzeszów, Lot Aircraft Maintenance Services. 

Na targach będą też placówki dyplomatyczne: Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji oraz UNHCR, wspierające uchodźców w odnalezieniu się na rynku pracy. Dodatkowo osoby chcące pracować w służbach mundurowych poznają proces rekrutacji do policji i wojska.  

Sponsorem targów jest firma Evelstar.

Edu Salon 

Równolegle na Podpromiu odbywać się będą 18. Targi Edukacyjne Edu Salon, z myślą o uczniach wszystkich szkół średnich, a w szczególności tegorocznych maturzystach oraz nauczycielach. W targach wezmą udział publiczne i prywatne uczelnie wyższe, szkoły policealne oraz doradcy zawodowi z całej Polski.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Doradcy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie pomogą wszystkim niezdecydowanym osobom w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych, określeniu kierunku kształcenia i wyborze uczelni, a także o wyborze zawodu.

Podczas targów Edu Salon odbędą także warsztaty dla uczniów „Lekcje inne niż zwykle”.

Wstęp na targi WorkExpo i Edu Salon jest bezpłatny. Stoiska będą czynne od godz. 9:00 do 14:00.  

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama