Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Już we wtorek (18 lipca) na kilka godzin zostanie zamknięty dla ruchu plac Farny w Rzeszowie. Utrudnień spodziewajcie się także w środę.

Utrudnienia mają związek z Wojewódzkimi Obchodami Święta Policji. Uroczystości odbędą się w środę (19 lipca) na placu Farnym. Rozpoczną się o godz. 11:00. Święto Policji poprzedzi msza święta w kościele Farnym w intencji policjantów i pracowników policji.

W czasie uroczystości będą utrudnienia w ruchu. Od 8:00 do 13:30 zamknięty będzie pl. Farny i przyległe do niego ulice: Kościuszki (od pl. Farnego do Grunwaldzkiej), Grunwaldzka (od skrzyżowania z Kościuszki do Matejki) i Matejki (od skrzyżowania z Grunwaldzką do Moniuszki).

Także we wtorek (18 lipca), od godz. 12:30 do 16:00, w związku z zaplanowaną próbą, zamknięty dla ruchu będzie plac Farny i przyległe do niego ulice. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W programie środowych uroczystości są: złożenie meldunku przez dowódcę uroczystości, podniesienie flagi państwowej, odegranie hymnu państwowego, wystąpienie komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie, wręczenie odznaczeń i awansów, wystąpienia gości oraz defilada pododdziałów.

Obchody Święta Policji zakończą się ok. godz. 12:15. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama