Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News

Na zaproszenie podkarpackiego Komitetu Obrony Demokracji w środę (27 marca) do Rzeszowa przyjedzie Barbara Nowacka, współzałożycielka Inicjatywy Polskiej. 

Barbara Nowacka należy do jednych z najbardziej znanych polskich polityków lewicy. We wrześniu 2018 roku zdecydowała się w wyborach samorządowych poprzeć Koalicję Obywatelską, tworzoną przez PO i Nowoczesną. Nowacka w trakcie kampanii wyborczej była w Rzeszowie razem z liderami KO – Grzegorzem Schetyną i Katarzyną Lubnauer.  

Barbara Nowacka jeszcze rok przed wyborami podczas wizyty w Rzeszowie mówiła, że w Polsce nie ma szans na zjednoczoną opozycję. – Aby wygrać z PiS trzeba myśleć o propozycjach w dwóch blokach – lewicowo-liberalnym i konserwatywnym – mówiła w maju 2017 roku Nowacka, która jest też pełnomocnikiem komitetu „Ratujmy Kobiety 2017”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Barbara Nowacka ponownie przyjedzie do Rzeszowa. W środę, 27 marca, będzie w hotelu Grand (ul. Dymnickiego). Spotkanie ze współzałożycielką stowarzyszenia Inicjatywa Polska rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa do 20:00. Wstęp na spotkanie jest wolny.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama