Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

31 stycznia br. oficjalna premiera debiutanckiej płyty „MindBox” zespołu SYMPTONE z Rzeszowa.

– Nazwa „MindBox” nieprzypadkowo odnosi się do ludzkiego umysłu. Każdy z zebranych na płycie utworów penetruje jego zakamarki zarówno od strony muzycznej, jak i lirycznej – zapowiada zespół. 

„MindBox” muzycznie jest utrzymany w klimacie grunge i nu-metalu.

– Materiał zebrany na płycie bezkompromisowo wstrząsa fasadą otaczających nas pozorów i konwenansów, pozwalając spojrzeć na świat bez zbędnych ozdobników i złudnych filtrów – w tym tkwi jego ponadczasowość i moc przekazu – dodaje SYMPTONE.

Album zawiera trzy opublikowane dotychczas single: „Pryzmat”, „Social” i „Sam Na Sam”, a także materiał, który usłyszeć można podczas koncertów zespołu. W lutym odbędzie się koncert w Rzeszowskich Piwnicach promujący płytę „MindBox”.

SYMPTONE występował już na wielu scenach w Polsce, zaczynając od koncertów w Rzeszowie, poprzez scenę Antyfest’u Antyradia w Warszawie, po Festiwal Garaże w Szczecinie. Najbliższy koncert zespół zagra podczas 30. Finału WOŚP w Rzeszowie.

Z tej okazji grupa wystawiła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy, niepublikowany dotąd krążek z unikatowym logo 30. Finału oraz autografami muzyków. Do licytacji można dołączyć TUTAJ.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama