Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Zamknięte ulice oraz utrudnienia w ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowa podał plan objazdów dla autobusów komunikacji miejskiej w sobotę i niedzielę (10-11 czerwca). 

Jak już informowaliśmy, w sobotę i niedzielę w okolicach rzeszowskiej Żwirowni po raz drugi odbędzie się rywalizacja o Puchar Europy Elity w triathlonie. 

W czasie rywalizacji spodziewajcie się utrudnień w ruchu na rzeszowskich ulicach. W sobotę, w godz. ok. 9:00-17:30 dla autobusów komunikacji miejskiej zamknięte będą ulice: Kwiatkowskiego (od skrzyż. z ul. Strażacką do skrzyż. z ul. Jachowicza) i Strażacka.

Plan objazdów dla autobusów MPK:

Autobusy linii nr 2 do przystanku Sikorskiego domki 08 bez zmian, następnie dalej Sikorskiego do K. K. Wojtyły pętla 04 z pominięciem przystanków na ulicach, Strażackiej, Miłej i K. K. Wojtyły, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Autobusy linii nr 8 do przystanku Sikorskiego domki 08 bez zmian, następnie dalej Sikorskiego do przystanku Sikorskiego / Kard. K. Wojtyły 16 z pominięciem przystanków na ulicach Kwiatkowskiego, Strażackiej, Miłej i K. K. Wojtyły, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Autobusy linii nr 12 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego, Kard. K. Wojtyły, Gościnną do Jana Pawła II i dalej trasą bez zmian, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Autobusy linii nr 14 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego do K. K. Wojtyły pętla 04 z pominięciem przystanków na ulicach, Strażackiej, Miłej i K. K. Wojtyły, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Autobusy linii nr 31 zostaną skierowane objazdem przez Al. Powst. Warszawy, Sikorskiego do przystanku Sikorskiego / Kard. K. Wojtyły 16 z pominięciem przystanków na ulicach Kwiatkowskiego, Strażackiej, Miłej i K. K. Wojtyły, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W niedziele, 11 czerwca, od 10:15 do 15:00 zamknięte będą ulice: Kwiatkowskiego (od skrzyż. z ul. Grabskiego do Jana Pawła II), Jana Pawła II (na całej długości), Budziwojskiej (od skrzyż. z ul. Jana Pawła II do skrzyż. z ul. Podleśną), Podleśna (na całej długości).

Autobusy linii nr 12 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego, Strażacką, Miłą, Kard. K. Wojtyły do przystanku Kard. K. Wojtyły pętla 03, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Linia nr 37 zostanie skrócona do przystanku Sikorskiego MPGK 20, skąd rozpoczynać będzie kursy powrotne tą samą trasą.

Jak poinformował Maciej Chłodnicki, rzecznik ZTM, na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

Ponadto w czwartek (8 czerwca) obowiązywać będzie rozkład jazdy dla dnia niedzielnego i świątecznego, w piątek (9 czerwca) rozkład dla dnia roboczego wolnego od nauki szkolnej.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama