Już niewiele czasu zostało do otwarcia Bajka Disco Club w Rzeszowie. W piątkową noc na żywo wystąpi discopolowy zespół Playboys.

Jak już informowaliśmy, Bajka Disco Club będzie działał w Centrum Handlowym Europa II przy al. Piłsudskiego 34 w miejscu, gdzie jeszcze do niedawna funkcjonował zlikwidowany już klub Black and White, a wcześniej legendarna Akademia.

Nowy klub swoje podwoje dla imprezowiczów otwiera w najbliższy weekend – w piątek i sobotę (21-22 października).

Bajka Disco Club to nowy punkt na imprezowej mapie Rzeszowa. Jego właściciele pierwszy taki klub otworzyli ponad rok temu w Łodzi. Drugi powstał właśnie w stolicy Podkarpacia.

Rzeszowski klub ma być jedną z największych dyskotek w Polsce i pierwszym klubem w Rzeszowie serwującym występy na żywo największych gwiazd polskiego disco.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W piątkową noc wystąpi na żywo zespół Playboys, znany z hitów „Zwariowałem”, „Lejde”, „Fajna jest ta dziewczyna” i „Tylko Ty”), a przez cały weekend imprezy na dwóch parkietach muzycznych rozkręcać będą sety DJ-ów.

W Sali Głównej królować będzie disco polo i dance, a w sali Exclusive do tańca porwą hity lat 80. i 90. Bajka Disco Club będzie w stanie pomieścić 1,5 tysiąca gości.

Bilety na piątkową i sobotnią imprezę można będzie zakupić przy wejściu w cenie 15 i 10 złotych od osoby. Na pierwszych 100 gości czekają energetyzujące upominki w postaci napojów Bajka Energy Drink.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama