Zdjęcie:: Pixabay
Reklama

Niepowtarzalne ozdoby świąteczne i okazjonalne, ręcznie malowane stroje, biżuterię będziecie mogli kupić podczas wielkanocnego kiermaszu, który w weekend (6-7 kwietnia) odbędzie się w Biurze Wystaw Artystycznych w Rzeszowie.

Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli chcecie, aby w tym roku wasz koszyczek lub stół wielkanocny wyglądał bardziej oryginalnie i nieco inaczej niż zwykle, koniecznie zajrzyjcie do Biura Wystaw Artystycznych (ul. Jana Sobieskiego III 18). To właśnie tam w dużej sali wystawowej odbędzie się kiermasz wielkanocny, na którym zaopatrzycie się także w ciekawe prezenty, które waszym bliskim oczywiście przyniesie kicający króliczek.

Na kiermaszu w BWA, który organizuje cafe pub „Niezła Sztuka”, będzie można kupić malarstwo, grafikę, ikony, pirografię oraz szeroki wachlarz rękodzieła. – Goście znajdą niepowtarzalne ozdoby świąteczne i okazjonalne, ręcznie malowane stroje, biżuterię, przedmioty użytkowe. Z Kijowa przyjedzie pani Marina, która zaprezentuje ceramikę krymsko-tatarską. Będzie można także nabyć naturalne kosmetyki oraz regionalne przysmaki – zapowiada Dominika Kobiałka z Niezłej Sztuki.

Kiermasz Wielkanocny w BWA odbędzie się w sobotę i niedzielę (6-7 kwietnia) od godz. 10:00 do 17:00. Wstęp bezpłatny.

W niedzielę, 7 kwietnia, w filii Przybyszówka (ul. Dębicka 170) Rzeszowskiego Domu Kultury odbędzie się także I Kiermasz Wielkanocny od godz. 14:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny. O szczegółach możecie przeczytać TUTAJ

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama