Zdjęcie: Facebook / Magda Stachula

Autorka bestsellerowej „Idealnej” spotka się z czytelnikami Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki w Rzeszowie. Magda Stachula w czwartek w Rzeszowie.

Stachula to mistrzyni i pionierka thrillerów psychologicznych w nurcie domestic noir w Polsce. Jej debiutancką książkę „Idealna” magazyn „Pocisk” uznał za jeden z najciekawszych debiutów kryminalnych w 2016 roku.
 
„Idealna” została przetłumaczona na czeski i włoski. W przygotowaniu jest edycja ukraińska. – Prawa do ekranizacji książki kupiły dwa domy producenckie, z Krakowa i Lizbony – informuje autorka. 
 
Stachula pisze na pełen etat. Po sukcesie „Idealnej” wydała thrillery „W pułapce”, „Oszukana”, „Strach, który powraca”, „Odnaleziona” i „Trzecia”. Ta ostatnia znalazła się wśród czternastu książek nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru. 
 
Spotkanie autorskie z Magdą Stachulą odbędzie się w czwartek, 28 października, o godz. 18:00. Organizuje je Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie Filia nr 7, która znajduje się przy ulicy Osmeckiego 51. 
 
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. 
 

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama