Reklama

Ponad 200 absolwentów wraz z rodzinami wzięło udział w sobotę (5 września) w III Pikniku Absolwenta Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Było wspólne grillowanie, impreza z DJ-em, animacje, gry i zabawy dla absolwentów i ich dzieci.

Piknik odbył się w ogrodach uczelni w rzeszowskim kampusie WSPiA. Poprzedziła go uroczysta graduacja osób, które w tym roku ukończyły studia na uczelni.

Dyplomy ukończenia studiów odebrali pierwsi na Podkarpaciu magistrzy bezpieczeństwa wewnętrznego. W graduacji uczestniczyły także osoby, które ukończyły studia II stopnia na kierunku administracja oraz jednolite studia magisterskie na kierunku prawo.

Piknik z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W pierwszej trzy lata temu uczestniczyło około 100 osób. W tym roku było już ponad 200 absolwentów wraz z rodzinami.

W sobotniej imprezie dla dzieci przygotowano m.in. animacje, gry, zabawy integracyjne, malowanie twarzy, zabawę z clownem i pokaz wielkich baniek mydlanych. Był także pokaz i kurs pierwszej pomocy. Można było także spróbować swoich sił na nowoczesnej strzelnicy elektronicznej WSPiA.

– To doskonały pomysł, dzięki któremu możemy spotkać się z kolegami i koleżankami ze studiów. Wiadomo, że po zakończeniu nauki zaczyna się praca, dochodzą róże nowe obowiązki i często nie ma czasu na to, aby umówić się ze znajomymi z czasów studiów – mówi Małgorzata, absolwentka kierunku prawo w WSPiA.

– Piknik to świetna okazja do przypomnienia sobie czasów studenckich i wymiany zdań na temat tego, co przez kilka ostatnich lat zmieniło się w naszym życiu. Wracają wspomnienia – wspólnej nauki, sesji no i oczywiście imprez – dodaje Patryk, który skończył w WSPiA administrację.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama