Zdjęcie: Materiały Teatru "Bo tak"

W niedzielę (13 października) sprawa wagi państwowej, bo to dzień wyborów. W tym dniu oddaj koniecznie głos i pamiętaj, że przy tej okazji w Rzeszowie „Śmiech [jest] wzbroniony”. Dlaczego? „Bo Tak”!

W niedzielę Polacy będą kartą wyborczą decydować o dalszych losach kraju, a Mariola Łabno-Flaumenhaft, która prowadzi Teatr „Bo Tak”, ma premierę! I to nie byle jaką, bo właśnie komedii Miro Gavrana pt. „Śmiech wzbroniony” w reżyserii Henryka Adamka.

Pewien niemłody, niepiękny, niezamożny i nierozrzutny, by nie rzec nieszczodry przedstawiciel handlowy – Piotr, by nie być gorszy niż koledzy, by połechtać swe całkiem nieźle i tak się mające ego… postanawia mieć kochankę! Kasia – młoda i ładna pani pedagog daje się mu uwieść.

Dlaczego? Oto jest pytanie! Kiedy jednak kobieta podejmuje pracę jako psycholog w poradni dla małżeństw, a przy tym uświadamia sobie, jak wygląda jej status kochanki skąpego i nudnego mężczyzny, zrywa z nim, co okazuje się być nie na rękę… Joannie – pięknej, pewnej siebie żonie Piotra!

Dlaczego? Rozwiązanie tej zagadki będzie można znaleźć w najnowszym spektaklu Teatru „Bo tak” „Śmiech wzbroniony”. Sztuka ta to intryga miłosna w zabawnym wydaniu nie tylko śmieszy, ale i stawia pytania, na które widz sam musi sobie odpowiedzieć.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

O tym, jak niebezpiecznie wikłać się w romanse na boku, przekonacie się zrywając ze śmiechu boki podczas spektaklu „Śmiech wzbroniony”. Na scenie w „Śmiechu…” zobaczymy: Joannę Baran – Marczydło, Marka Kępińskiego i Mariolę Łabno-Flaumenhaft. 

Pokaz premierowy rozpocznie się o godz. 18:00 na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury (ul. Okrzei 7). Kolejny „Śmiech…” zaplanowano na 27 października (niedziela) o 17:00, 15- 16 listopada (piątek, sobota) o 18:30 i 17 listopada (niedziela) o 17:30.

Bilety na spektakl w cenie 40 zł i 50 zł można kupić na stronie: kupbilecik.pl lub zarezerwować pod numerem: 790 44 66 00, od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-17:00, a w dniu spektaklu od 12:00 do rozpoczęcia przedstawienia. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama