Kompleks 55 nieruchomości gruntowych przeznaczonych pod domki wypoczynkowe już czeka na inwestorów. To prawdziwa gratka dla osób zainteresowanych skutecznym budowaniem tzw. dochodu pasywnego na rynku turystycznym.

Na każdą z działek Wakacyjnej Wioski w Radawie został przygotowany projekt domu wypoczynkowego obejmujący pełną dokumentację projektową oraz pozwolenie na budowę. Do kupienia dostępne są działki o powierzchni około 3-4 ary z możliwością ich swobodnego łączenia. Oprócz zakupu działek z projektem i pozwoleniem na budowę, istnieje również możliwość zakupu gotowego domu wypoczynkowego w stanie surowym zamkniętym.

– Projekty domów dostępne są w 3 wariantach: domek parterowy, domek w stylu nowoczesna stodoła oraz domek tipi. Dzięki temu Wakacyjna Wioska w Radawie nie będzie nudnym miejscem z jednorodną zabudową, a ciekawym ośrodkiem odpowiadającym potrzebom szerokiego klienta – mówią Joanna i Paweł Preisner, inicjatorzy projektu Wakacyjnej Wioski.

Pierwszy będzie idealnym rozwiązaniem dla turystów z małym dzieckiem oraz seniorów. Domek w stylu nowoczesna stodoła, posiadający dwie sypialnie oraz będący obiektem piętrowym, idealnie sprawdzi się z kolei dla typowej rodziny szukającej nieco przestrzeni dla wypoczynku. Domek tipi przypadnie natomiast do gustu osobom lubującym się w niebanalnych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz marzących o eleganckiej sypialni na antresoli.

Efektem docelowym całej inwestycji będzie stworzenie atrakcyjnego kompleksu wczasowego zlokalizowanego na Podkarpaciu. Na terenie Wakacyjnej Wioski, oprócz domków, znajdzie się ponadto strefa z kawiarnią oraz sklepem, które stanowić będzie dodatkowy atut ośrodka. Według pomysłodawców kompleks stanowić będzie bezpieczne i rentowne ulokowanie swojego kapitału.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Ze względu na obecną dynamikę kształtowania się rynku turystycznego, Wakacyjna Wioska w Radawie jest doskonałą okazją inwestycyjną, którą warto dostrzec. Związane jest to z sytuacją epidemiologiczną roku 2020, która doprowadziła do zmiany nawyków turystycznych Polaków – mówią pomysłodawcy Wakacyjnej Wioski.

Według analityków rynku nieruchomości zainteresowanie wypoczynkiem w domkach wypoczynkowych wzrosło o 90% w stosunku do lat ubiegłych. Potrzeba wyciszenia, możliwość zachowania dystansu, maksymalna prywatność, wszystko to sprawiło, że domki zaczęły cieszyć się ogromnym zainteresowaniem turystów.

Radawa to malownicza miejscowość na Podkarpaciu, której atrakcyjność oraz potencjał turystyczny w ostatnich latach stale rośnie. Znana i lubiana przez mieszkańców regionu zachwyca warunkami przyrodniczymi: wysokim poziomem zdrowotnego jodu w powietrzu, pięknymi lasami, dziewiczą naturą. Miejscowość jest również dobrze skomunikowana dzięki autostradzie A4 biegnącej w pobliżu najważniejszych miejscowości: Wrocławia, Katowic, Opola, Krakowa, Rzeszowa, aż do granicy z Ukrainą. Dodatkowo już w 2022 roku oddany do użytkowania zostanie łącznik Rzeszów-Lublin, który stanowić będzie fragment międzynarodowej trasy Via Carpatia.

Więcej: www.dzialki-radawa.pl

Reklama