Zdjęcie: CJ Entertainment
Reklama

Oscarową produkcję “Parasite” będzie można zobaczyć w piątek (13 sierpnia) na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina. Za darmo! 

Na Wakacyjne Kino Plenerowe zaprasza Rzeszowski Dom Kultury. To nowa propozycja RDK dla wszystkich pasjonatów oscarowego kina w najlepszym wydaniu, jak również osób planujących przyjemnie spędzić piątkowy wieczór.

Kolejne wieczorowe wydarzenie dla filmowych koneserów tym razem zagości na osiedlu Słocina. Organizatorzy przygotowali bezpłatny seans oscarowego obrazu “Parasite”, który odbędzie się już w piątek 13 sierpnia na placu RDK filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.

“Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho to południowokoreańska tragikomedia z 2019 roku, która błyskawicznie stała się światowym hitem, zdobywając zarówno uznanie krytyków, jak i sympatię publiczności.

Film zdobył “Złotą Palmę” na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, a także cztery statuetki Oscara w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy film międzynarodowy i najlepszy scenariusz.

Bezpłatny pokaz filmu dla osób pełnoletnich rozpocznie się o godz. 21:00, rejestracja uczestników odbywać się będzie na miejscu. Seans filmu „Parasite” poprzedzi o 20:00 Dobranockowe Kino Plenerowe organizowane przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.

Dodatkowo dla uczestników przygotowany zostanie darmowy popcorn od kina Helios.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: