Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Do 16 sierpnia trwają zapisy na kurs samoobrony dla kobiet, który w sobotę 18 sierpnia odbędzie się w Rzeszowie. Udział w zajęciach jest bezpłatny. 

Kurs samoobrony dla kobiet odbędzie się w klubie Underground Warrior (ul. Lwowska 6) o godz. 15:30.

– Podczas zajęć będziemy uczyć się podstawowych zasad i technik dających możliwość obrony przed napastnikiem. Opanowanie tych metod działania nie wymaga długotrwałych ćwiczeń ani dużej sprawności fizycznej, ich znajomość i pewność siebie wystarczą do tego by były skuteczne – zapewnia Pracownia Aktywności Wszelakich, która jest organizatorem kursu. 

Poprowadzi go Tymoteusz Onyszkiewicz, posiadacz czarnych pasów w karate shotokan i ju-jitsu, który jest instruktorem sztuk walk oraz samoobrony. Uczestnicy kursu proszeni są o wzięcie ze sobą zwykłego stroju sportowego. Ćwiczenia odbędą się bez obuwia. Zajęcia potrwają około czterech godzin.

Udział w kursie jest bezpłatny. Zapisy na kurs trwają do czwartku (16 sierpnia), telefon: 600 656 267, e-mail: pracowniaaktywnosciwszelakich@gmail.com. Organizatorzy zachęcają do dobrowolnych datków na pokrycie wynajęcia sali treningowej. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.