Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Mów do mnie!"

Wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa. Jeszcze długo po powrocie do domu, nie zaśniecie. Helios zaprasza na „Wakacyjny Maraton Strachu” – w piątek, 28 lipca. Z premierowym pokazem długo wyczekiwanego horroru „Mów do mnie!”. 

„Wakacyjny Maraton Strachu” w rzeszowskich kinach Helios rozpocznie się o godz. 23:00.  28 lipca, środek wakacji, pełnia lata, błogi sielankowy nastrój, idealne warunki na przygodę pełną… obezwładniającego strachu! W ciągu jednej nocy Helios pokaże 4 horrory, po których jeszcze długo będziecie chcieli zasypiać przy włączonym świetle.

Na początek wyczekiwana premiera filmu „Mów do do mnie!”. Dalej hit amerykańskiego box office’u – przez sześć tygodni pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych filmów w kinach, mroczna opowieść o opętaniu i pełnym grozy szaleństwie pt. „Wiedźma”.

Po chwili przerwy Helios dla widzów ma jeszcze dwa filmy przedpremierowe. „Służka” sprawi, że poczucie grozy będzie tylko narastać, by osiągnąć szczyt nad ranem, w filmie „Wkrocz w ciemność”.

Ceny biletów: 38,90 (w dniu seansu), 34,90 zł (1 do 3 dni wcześniej), 32,90 zł (4 do 6 dni wcześniej) i 30,90 zł (7 dni i wcześniej). Do kupienia na helios.pl/nmf_wakacyjny. Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Opisy filmów:

„Mów do mnie!” (napisy)

Grupa przyjaciół organizuje imprezy, podczas których łączą się z zaświatami za pomocą zabalsamowanej dłoni. Każdy, kto weźmie ją do ręki i wypowie słowa: „Mów do mnie”, oddaje swoje ciało we władanie demona. Panuje tylko jedna żelazna zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund. Gdy jeden z uczestników zabawy łamie zasady, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

„Wiedźma” (napisy)

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zbuntowany nastolatek Ben przyjeżdża na wakacje do ojca, gdzie poznaje mieszkających obok sąsiadów, młodą rodzinę z dziećmi, która pod płaszczykiem uprzejmości, wydaje się skrywać pełną grozy tajemnicę…

„Służka” (napisy)

Sam wraz ze swoich chłopakiem chce odnaleźć przyjaciółkę, która zostaje porwana przez tajemniczego demona. Aby ją uratować muszą zgłębić pradawne rytuały, które otwierają wrota do piekieł.

„Wkrocz w ciemność” (napisy)

Młoda matka, przygnieciona poczuciem winy po tajemniczym zniknięciu jej synka pięć lat wcześniej, otrzymuje dziwną propozycję rozwikłania tej zagadki. Czy jest gotowa zapłacić przerażającą cenę za szansę ponownego ujrzenia swojego ukochanego jedynaka?

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama