Andrzej Błoński, fotograf współpracujący z Rzeszów News, zrobił niesamowite zdjęcia chmury burzowej w okolicach Rzeszowa. Jego fotografie robią furorę w internecie.

[Not a valid template]

 

„Dzisiejsza potężna chmura szelfowa widziana z okolic Rzeszowa. Oj, warto było wcześniej wstać” – napisał na Facebooku Andrzej Błoński.

W sobotę między godz. 5:15 a 5:30 udało mu się się uchwycić wyjątkowe zjawisko – niebo pokryte wałem szkwałowym, który powstaje z mieszania się wilgotnego powietrza z chłodnym wiatrem. W internecie pojawiają się komentarze, że Andrzej Błoński zdołał uchwycić „tsunami chmur”.

Andrzej Błoński zdjęcia zrobił w Grzegorzówce, ok. 30 km od Rzeszowa. Andrzej ma 23 lata, fotografią zaczął się zajmować się, gdy skończył 13 lat.

– Początkowo robiłem zdjęcia roślin, a od około trzech lat pasjonuję się zjawiskami meteorologicznymi, pogodą. Często patrzę w niebo – śmieje się Andrzej Błoński, który studiuje na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Aktualnie jest na trzecim roku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Andrzej prowadzi także swojego fan page’a na Facebooku – „Fotografia – pasja, która uzależnia”.

Niesamowite zdjęcia burzy chmurowej koło Rzeszowa w sobotę zrobił także Damian Siewierski, Czytelnik Rzeszów News. Możecie je zobaczyć TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama